Yapımcı: SBS

My Absolute Boyfriend

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 18

My Absolute Boyfriend Konusu: Aşk hayatında hiçbir zaman istediğini elde edememiş olan özel efekt makyaj sanatçısı Uhm Da Da’nın (Bang Min Ah) hikayesini anlatan dizide; ideal erkek arkadaş olmak için programlanmış bir insansı robot olan Zero Nine (Yeo Jin Goo) ve Uhm Da Da arasında geçecek olan romantik komedi hikaye bizleri bekliyor.

The Secret Life of My Secretary

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 16

Nokdu Flower

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 24

1894-1895 yılları arasında Japonlara karşı başlatılan Donghak Köylü Devrimi sırasında iki üvey kardeş bu devrim hareketinde karşıt gruplarda karşı karşıya gelir.

Big Issue

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 16

Tartışmalı bir fotoğraf nedeniyle, Han Suk Joo (Joo Jin Mo), üst düzey bir gazete ve ailesi için fotoğrafçı olarak prestijli işi dahil olmak üzere her şeyini kaybeder. Bu arada, paparazzi grubunun ünlü baş editörü Ji Soo Hyun (Han Ye Seul), şirketinde paparazzi fotoğrafçısı olmak için Han Suk Joo’yu işe almaya çalışır.

The Fiery Priest

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 13

Kim Hae Il (Kim Nam Gil) katolik bir rahiptir. Başkasına karşı kaba ve kindar davranışlarda bulunur. Kim Dae Young (Kim Sung Kyun) susmak bilmeyen korkak bir dedektiftir. Park Kyung Sun (Lee Ha Nee) ise güzel ve zeki bir savcıdır. Oldukca hırslı olmakla beraber işinde de başarılıdır.

Doctor Stranger

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Çocukken Park Hoon ve babası Kuzey Kore tarafından kaçırıldı. Kuzey Kore’de Park Hoon, zaten bir doktor olan babası tarafından doktor olmak için eğitildi. Park Hoon göğüs cerrahı gibi bir deha oldu. Daha sonra Güney Kore’ye kaçtı. Park Hoon Güney Kore’nin en iyi hastanelerinden biri olan Dongwoo Üniversite Hastanesinde çalışmaya başlar, ama kendisini yabancı hisseder. Kuzey […]

Haechi

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 24

Joseon Hanedanlığı döneminde Prens Lee Geum’u(Jung Il Woo) kral yapmak ve Saheonbu’yu yenilemek için farklı yaşamları olan üç kişi bir araya gelir.

My Strange Hero

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 17

Bicheonmu

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 14

Jin Ha genç Goguryeo prensinin oğuludur. Prens ve babası Çinlilere esir düşür. babadan oğula kalma “Bichunmoo” ilahi kitabını ele gecirmek için Jin Ha’nın babası ve adamlarını öldürür. Jin Ha ve komutan kaçarak kendilerine yeni hayat kurar. Komutan Jin Ha’yı yetiştirir ve Bichunmoo ilahi kitabını öğretir..

Miss Ma, Nemesis

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Siz hiç katil olarak suçlandığınız mı hep de kızınızın katili olarak bayan Ma öz kızını öldürmek suçuyla göz altına alınan bir anne Han Tae-Kyu ise bu davaya bakan dedektiftir.

Filtrele